top of page

תקנון האתר

 

אנא קראו בעיון  את מדיניות אתר FIZZZ. הזמנת מוצרים או ביצוע פעולות כלשהן באתר  FIZZZ  היא אישור על ידכם כי קראתם את מדיניות הפרטיות שלנו וכי הנכם מסכימים ומאשרים את כל הוראותיה של מדיניות פרטיות זו, המהווה הסכם מחייב ביניכם לבין האתר ולפיכך שתהליך ההזמנה, הקניה והרכישה באתר  FIZZZ יהא כפוף לתנאים המפורטים במדיניות הפרטיות הזו.

עצם רכישת המוצר באתר תהווה הצהרה מצד הלקוח כי קרא את הוראות תקנון זה, הבין אותן והסכים להן. התקנון מהווה חוזה מחייב בין הקונה/מזמין למוכר/ספק.

אונטיקה פיזזז טרייד בע״מ, בעלי אתר FIZZZ, שומרים לעצמם את הזכות לשנות את התקנון לפי שיקול דעתם הבלעדי ורשאים להפסיק את פעילות האתר בכל רגע אשר יחליטו לבצע את פעולה זו. האמור בתקנון זה בלשון זכר הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.


כללי 

האתר מאפשר ללקוחות קנייה נוחה, קלה ובטוחה של המוצר באמצעות האינטרנט.

קניה באתר מותרת לבני ובנות 18 ומעלה
ניתן לרכוש את המוצר באתר בכל עת עד לגמר המלאי.
הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי בלבד והעסקה תתבצע לאחר אישורה ע"י חברת האשראי.
מחיר המוצר באתר כולל את המע"מ.
החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את שיווק ומכירת המוצר בכל עת וכן לשלול זכות רכישה באתר מכירות על פי שיקול דעתה.

המזמין יידרש למלא כל פרטי ההזמנה המופיעים באתר ויקבל הודעה ראשונית על קליטתה, לקוחות חוזרים ירשמו שם משתמש וסיסמה בלבד . אישור קליטת הנתונים אינו מחייב לספק את המוצרים המוזמנים אלא מעיד על קליטת פרטי ההזמנה במערכת בלבד .

סיבות שונות עלולות לגרום לתקלות ולשיבושים בקליטת ההזמנה ועיבודה. במקרה בו יחול שיבוש ו/או טעות בתיאור המוצר או בכל פרט אחר הנוגע למזמין, יהא הספק רשאי לבטל את ההזמנה מבלי לחייב את המזמין . 

 

תנאי תשלום

התשלום באמצעות כרטיסי אשראי בכפוף לרשום בעגלת הקניות. 

את פרטי כרטיס האשראי ניתן להכניס לאתר המאובטח שלנו בבטחה וללא כל חשש פרטי האשראי אינם נשמרים באתר.

אספקה והובלת המוצר

החברה תדאג לאספקת המוצר ללקוח לכתובת שהוקלדה על ידו בעת ביצוע הרכישה באתר מכירות, תוך 10 ימי עסקים.
החברה לא תהא אחראית לכל איחור ו/או עיכוב באספקה ו/או אי-אספקה, שנגרמה כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה/שירותי הדואר והשליחיות. יובהר בזאת, כי בכל הנוגע לביטול משלוח בשל התנאים שצוינו לעיל, תהיה FIZZZ  הפוסקת הבלעדית.
המוצרים השונים יסופקו  באמצעות דואר שליחים, לוקרים ונקודות איסוף או במקרים מסויימים דואר ישראל. מוצרים שיספקו באמצעות דואר ישראל יישלחו בהתאם לזמן האספקה הנהוג בדואר ישראל ובכפוף לטיב ולתנאי השירות המקובלים בדואר ישראל. יודגש בזאת, כי זמני האספקה של מוצרים שאינם מסופקים באמצעות שליחים אינם ניתנים לבקרה ע"י הספק ואינם בשליטתה והנך מצהיר כי לא תהיה לך כל טענה נגד החברה עקב שיבושים באספקה שלא באמצעות שליח.אספקת המוצרים באמצעות שליחים תתבצע בהתאם לתנאי האספקה של חברת המשלוחים מטעם FIZZZ    ובכפוף לרשימת הישובים של FIZZZ בהם מתבצעת שליחות עד הבית. למשלוחים אשר נשלחו בדואר שליחים עם חברת שליחויות פרטית אין מס' מעקב אולם יצרו עמכם קשר לתיאום. משלוחים במועדים מיוחדים כמו חגים, נא ליצור עמנו קשר. בכל עיכוב או בעיה, ניתן לברר עמנו את סטטוס המשלוח מול חברת השליחויות .

חשבונית

החשבונית תשלח לתיבת הדואר האלקטרוני באופן אוטומטי לאחר הרכישה  וכן תישמר  באתר בחשבון שלכם. 

חשבונית פיזית לא תצורף למשלוח  שלכם כך תוכלו לשלוח מתנה ללא חשש שיחשפו פרטי התשלום. 

 

החזרות וביטולים

אנו משתדלים לאפשר החלפות מוצרים ככל שניתן אולם יש לזכור כי אביזרי מין הינם לשימוש אינטימי ועל כן מדיניות ההחזרה וההחלפה בהתאם . 

הקפידו לבדוק היטב לפני פתיחת המוצר אם אכן זהו המוצר שהזמנתם או מעוניינים בו. 

ניתן לבטל את העסקה באמצעות פניה טלפונית או בדואר אלקטרוני לשירות הלקוחות של החברה. יש לשלוח מייל ובו תאריך רכישה, קבלה וסיבת החזרה .ביטול העסקה יהיה בתוקף אך ורק לאחר קבלת דואר אלקטרוני מהספק המאשר את הבקשה לביטול העסקה. במקרה שהביטול אושר - יש להשיב את המוצר למשרדי הספק כאשר כל העלויות הכרוכות בהחזרת המוצר תחולנה על הלקוח. החזרת המוצר תיעשה כשהוא באריזתו המקורית וסגור בצירוף החשבונית המקורית ושעדיין לא חלפו 14 יום מתאריך רכישת המוצר.

במקרה של ביטול העסקה, עלות החזרת המוצר באחריות הלקוח.

מוצר מתוקן/מוחלף ניתן לאסוף ממשרדינו או לארגן משלוח בתשלום. אין עלויות משלוח למוצרים אלו כלולות באחריות

לאחר החזרת המוצרים (כשהם אטומים לא נפתחו ולא נעשה בהם כל שימוש) תוכלו להחליפם במוצר אחר או לקבל החזר כספי עבור המוצרים עליהם שילמתם, בניכוי דמי טיפול ומשלוח (גם אם לא שולמו בפועל על ידי הלקוחה) בסך 20 ש"ח לדואר רשום ו-45 ש"ח לדואר שליחים, ודמי ביטול בשיעור של 5% מהמחיר, עד לגובה של 100 ₪. החזר בד״כ יופיע בחשבונכם בחודש הבא אחרי הזיכוי

 

אין החלפה/החזרה של בגדים תחתונים.
אין החלפת/החזרת מוצרים שאריזתם לא ניתנת לאטימה.

 

בגלל טבעם ואופן שימושם של מוצרים אינטימיים וצעצועי מין, אין קבלת מוצרים אלה חזרה.

 

באם נשלח אל הלקוח/ה מוצר לא נכון, הוא יוחלף ללא תוספת תשלום מצד הלקוח/ה. זאת רק במידה והאריזה המקורית של המוצר לא נפתחה!

חשוב - נא לקרוא את עמוד משלוחים והחזרות באתר לצורך המידע הרלוונטי לפעולות אלו

אריזה 

אנו מקפידים על מכירת מוצרים מקורים ואיכותיים בלבד . כל מוצר אצלנו נבדק טרם שליחתו ללקוחות. המוצרים נארזים באריזה אטומה, דיסקרטית וללא ציון שם השולח על החבילה. במידה ותרצו להוסיף אריזת מתנה תוכלו לציין זאת בעגלת הקניות. במידה תרצו להוסיף הקדשה למקבל/ת החבילה אנא ציינו זאת בהערות בעגלת הקניות ונשמח להוסיף את ההקדשה שלכן לתוך החבילה. 


אחריות ושירות

האחריות למוצרים בהתאם לאחריות הניתנת ע"י כל יצרן וזאת מסומן על גבי אריזת המוצר ובעמוד המוצר באתר שלנו. במידה ומוצר התקלקל בתום תקופת האחריות, תוכלו לשולחו אלינו לבדיקה ובמידה וניתן לתקנו אנו נגבה עלות תיקון בהתאם לתקלה. תוכלו להעביר את המוצר לבדיקה במשרדינו בתל אביב ונשיב תשובה עד שבועיים מיום קבלת המוצר.

למוצרים שאין עליהם אחריות יצרן נדאג לתת אחריות של שנה במידה והתגלה פגם בייצור אנו נדאג להחליף את המוצר במוצר זהה. 

מהו תחום האחריות שלנו?

איננו אחראים לנזק ו/או הפסד כלשהו שייגרם למזמין באתר החנות FIZZZ ו/או לצד שלישי אחר כלשהו כתוצאה משימוש ו/או רכישה המתבצעת באתר החנות FIZZZ. האמור לעיל, הינו לרבות מקרה של רכישה המתבצעת באמצעות כרטיס אשראי ללא הסכמת בעל הכרטיס, ו/או כל פעולה שתבוצע באתר על ידי צד ג' כלשהו שיכנס לאתר ויגרום נזק.

FIZZZ לא תישא בכל אחריות לנזק שייגרם למזמין במישרין או בעקיפין, וזאת עקב איחור במועד האספקה או מכך שסופקו מוצרים פגומים או לא תקינים, למעט אם הפגם או הקלקול נבעו מרשלנות של האתר FIZZZ.

למען הסר ספק מובהר, כי אחריות FIZZZ תהא מוגבלת בכל מקרה עד לגובה סכום המוצר בלבד.

מובהר בזאת, כי מידע בקשר למוצרים המופיעים באתר FIZZZ הינו לעיתים לקוח מיצרני המוצרים, ולפיכך אין  FIZZZ  אחראית על מידע זה.

המזמין יישא באחריות מלאה לנזק מכל מין וסוג שהוא שייגרם לו ו/או לאתר FIZZZ ו/או לצד שלישי אחר כלשהו בגין טעות שביצע המזמין בהקלדת הנתונים, לרבות, טעות בהקלדת כתובתו, טעות בהקלדת פרטי כרטיס האשראי, טעות בהקלדת כתובת לאספקת ההזמנה וכיו"ב.

אתר FIZZZ  עושה כל מאמץ לשמור על תקינות פעילות האתר ויחד עם זאת המזמין פוטר את FIZZZ מכל אחריות לנזק מכל מין וסוג שהוא שעלולים להיגרם לו ו/או לצד ג' כלשהו כתוצאה מפעילות באתר ו/או מתקלה טכנית בחומרה ו/או בתוכנה הקשורים לאתר.

התמונות באתר הן להמחשה בלבד.

תכנית ההטבות

כדי להנות מהתכנית, יש להירשם כחבר.ה באתר (join as member)

ההטבות הניתנות במסגרת התכנית הינן אישיות, אינן ניתנות להמרה בכסף או בשווה כסף (למעט המתנות המצויינות בדף הייעודי של התכנית בזמן המימוש) ואינן ניתנות להעברה, אלא  במקרה שייקבע אחרת על ידי  החברה בהתאם לשיקול דעתם הבלעדי.

תכנית ההטבות כפופה לכל סוגי הכללים, התנאים, החוקים, התקנות, המדיניות והנהלים ("כללי התוכנית"), אשר החברה עשויה לאמץ מעת לעת לפי שיקול דעתה הבלעדי.

צבירת הנקודות להטבה ופדיונן, כפופה לכללי התוכנית, כפי שיקבעו ויפורסמו על ידי FIZZZ.

על אף האמור בכל מקום אחר בתקנון זה, החברה שומרת לעצמה את שיקול הדעת הבלעדי והזכות, בכפוף לכל דין:

  • להפסיק את תוכנית ההטבות, לפיכך, ומבלי להתחשב במידת השתתפות הלקוח/ה בתוכנית, הזכות לצבור נקודות ולממשן יכולה להיפסק בכל רגע, כפי שיקבע ויפורסם על ידי החברה.

  •  הזכות לקבוע ולערוך שינויים בכללי התוכנית, לרבות, מבלי לפגוע בכלליות האמור: הניקוד הנצבר, כמות הנקודות הדרושות להטבה, בחלקן או במלואן, רמת הנקודות, הכללים לצבירת נקודות, כללי פדיון הנקודות, אופן והיקף מימוש וצבירת נקודות ברכישת מוצרים הנמכרים באמצעות שילוב של כסף ונקודות, תוקף ההטבות,  וכד'.

  • לשנות ולהגביל את פרק הזמן שבו ניתן לשמור ו/או להשתמש בנקודות שנצברו וכד'.

 שינויים בתכנית תכנית ההטבות ייעשו כאמור על פי שיקול דעתה הבלעדי של החברה ובכפוף לכל דין.

 

אבטחת מידע ופרטיות

האתר מאובטח באמצעות מערכת הצפנה מהמתקדמות ביותר על מנת להבטיח סודיות פרטיכם האישיים ואבטחת אמצעי התשלום. FIZZZ איננה שומרת את פרטי התשלום בשום צורה שהיא. 

האתר מאותר באמצעות תקן ההבטחה המחמיר ביותר PCI-DSS LEVEL 1 בטכנולוגיית SSL-256 BIT. בטכנולוגיה הזאת פרטי כרטיס האשראי שלכם לא נשמרים בשרתי האתר והפרטים האישיים שלכם מועברים באופן מוצפן בלבד.

האתר עומד בתקן PCI-DSS שהינו התקן הגבוה ביותר של חברות כרטיסי האשראי בישראל ובעולם.

 

דין וסמכות שיפוט

פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו יעשו בהתאם לדין הישראלי בלבד ולבית המשפט המוסמך בתל אביב-יפו ותהא מסורה סמכות השיפוט הבלעדית.

כלל המוצרים לא מחולקים לקטגוריות

bottom of page