משלוחים והחזרות

 

אריזה

המוצרים שלנו איכותיים ומגיעים ככלל באריזות מקרויות מוקפדות ואטומות/חתומות. אנו בודקים את המארזים בטרם שליחתם אל הלקוחות ומוודאים תקינותם. למשלוח אל הלקוח/ה המוצרים נארזים באריזה פנימית נאה ואריזה חיצונית אטומה, דיסקרטית וללא ציון שם השולח על החבילה. יש לנו גם מארזי מתנה, ניתן לראותם באתר תחת קטגוריית המתנות. אם ברצונכם להוסיף הקדשה, נא ציינו זאת בהערות בעגלת הקניות ונשמח להוסיף את ההקדשה שלכן לתוך החבילה.

משלוח

אופציות למשלוח:

  1. משלוח Boxit/ePost אקספרס בעלות של ₪25 המגיע תוך 2-5 ימים עסקים בזמנים רגילים (בזמן הקורונה תוך 2-6 ימי עסקים) לתיבות לוקר פרטיות/נקודות איסוף ePost/Boxit בעירכם או ביישוב הסמוך אליכם (ניתן למצוא נקודות השירות באתר Boxit  או באתר ePost). על אישור ההזמנה שלכם לאחר הרכישה, מצויין ספק המשלוח ומספר המשלוח. שימו לב - פריט הנשלח דרך שירות זה יוחזק במשך 48 שעות בלוקר או עד שבוע בנקודת שירות. לאחר מכן, לתקופה קצרה, ניתן לאסוף את החבילה מהמוקד של Boxit או ePost. הודעת סמס תישלח לסלולרי שלכם להודיע שהחבילה ממתינה לכם בלוקר/נקודת האיסוף. חבילה שלא תיאסף תוחזר אלינו והלקוח יחוייב בעלות ההחזרה של ₪35. שליחה חוזרת תחוייב שנית.

  2. משלוח הביתה בעלות של ₪50 על ידי שירות דואר שליחים תוך 1-4 ימי עסקים (לא כולל יום ההזמנה).

  3. משלוח עד הבית אקספרס מהיום להיום באיזור תל אביב, רמת גן, גבעתיים, רמה״ש, רעננה, הרצליה, חולון, בת ים, פ״ת בעלות של 75 ש״ח- יש להזמין עד השעה 20.00!

  4. לאיזורים אחרים בארץ, אם יש צורך במשלוח דחוף באותו היום או בתוך 24 שעות (בהתאם לזמינות ולשעת קליטת ההזמנה), אז נא לפנות אלינו במייל support@fizzz.co.il או בוואטסאפ (בלבד) לטלפון 051-2081696 ואנו נשוב אליכם במהרה עם המחיר ולוח זמנים.

 

החלפות והחזרות

ניתן להחליף מוצר תוך 14 יום מיום הקניה ובלבד שהמוצר סגור, חתום ואטום באריזתו המקורית. בשל אופיים של צעצועי מין ומוצרים אינטימיים באתר לא נוכל לקבל מוצרים שאריזתם נפתחה אפילו אם לא נעשה בהם שימוש. הקפידו לבדוק היטב לפני פתיחת המוצר אם אכן זהו המוצר שהזמנתם או מעוניינים בוץ שימו לב - אין החלפת/החזרת מוצרים שאריזתם לא ניתנת לאטימה. מוצרים שיוחזרו אלינו לאחר שנפתחו, מדבקת האטימה הודבקה חזרה ו/או החותמת האולטרא-סגולה מראה סימני פתיחה, יוחזרו חזרה ללקוח 

נא לשלוח לנו חזרה את המוצר כשהוא ארוז וסגור, בדואר רשום או בשליחה מתועדת אחרת!

מוצרים שהוחזרו ועומדים בתנאי ההחזרה יזוכו בניכוי עלויות טיפול וסליקה כחוק (ראו תקנון)

כתובת להחזרות: ת.ד. 65218, אבא אחימאיר 33, תל אביב, 6165102.