משלוחים והחזרות

 

אריזה

המוצרים שלנו איכותיים ומגיעים ככלל באריזות מקרויות מוקפדות ואטומות/חתומות. אנו בודקים את המארזים בטרם שליחתם אל הלקוחות ומוודאים תקינותם. למשלוח אל הלקוח/ה המוצרים נארזים באריזה פנימית נאה ואריזה חיצונית אטומה, דיסקרטית וללא ציון שם השולח על החבילה. יש לנו גם מארזי מתנה, ניתן לראותם באתר תחת קטגוריית המתנות. אם ברצונכם להוסיף הקדשה, נא ציינו זאת בהערות בעגלת הקניות ונשמח להוסיף את ההקדשה שלכן לתוך החבילה.

משלוח

אופציות למשלוח:

  1. משלוח Boxit אקספרס בעלות של ₪20 המגיע תוך 1-3 ימים עסקים בזמנים רגילים (בזמן הקורונה תוך 2-5 ימי עסקים) לתיבות לוקר פרטיות/נקודות איסוף Boxit בעירכם או ביישוב הסמוך אליכם (ניתן למצוא נקודות השירות באתר Boxit). על אישור ההזמנה שלכם לאחר הרכישה, מצויין מספר המשלוח. שימו לב - פריט הנשלח דרך שירות Boxit יוחזק במשך 48 שעות בלוקר או עד שבוע בנקודת שירות. לאחר מכן, לתקופה קצרה, ניתן לאסוף את החבילה מהמוקד של Boxit בפתח תקווה. הודעת סמס תישלח לסלולרי שלכם להודיע שהחבילה ממתינה לכם בלוקר/נקודת האיסוף. חבילה שלא תיאסף תוחזר אלינו והלקוח יחוייב בעלות ההחזרה של ₪35. שליחה חוזרת תחוייב שנית.

  2. משלוח הביתה בעלות של ₪45 על ידי שירות דואר שליחים תוך 1-4 ימי עסקים (לא כולל יום ההזמנה).

  3. אם יש צורך במשלוח דחוף באותו היום או בתוך 24 שעות (בהתאם לזמינות ולשעת קליטת ההזמנה), אז נא לפנות אלינו במייל support@fizzz.co.il או בוואטסאפ (בלבד) לטלפון 051-2081696 ואנו נשוב אליכם במהרה עם המחיר ולוח זמנים.

 

החלפות והחזרות

ניתן להחליף מוצר תוך 14 יום מיום הקניה ובלבד שהמוצר סגור, חתום ואטום באריזתו המקורית. בשל אופיים של צעצועי מין ומוצרים אינטימיים באתר לא נוכל לקבל מוצרים שאריזתם נפתחה אפילו אם לא נעשה בהם שימוש. הקפידו לבדוק היטב לפני פתיחת המוצר אם אכן זהו המוצר שהזמנתם או מעוניינים בו אין החלפת/החזרת מוצרים שאריזתם לא ניתנת לאטימה. נא לשלוח לנו חזרה את המוצר כשהוא ארוז וסגור, בדואר רשום או בשליחה מתועדת אחרת!

כתובת להחזרות: ת.ד. 65218, תל-אביב.